برگزاری مسابقات ترم نور مرحله آموزشگاهی

مرحله آموزشگاهی مسابقات ترنم نور در تاریخ شنبه مورخه ۱۴۰۲/۱۰/۳۰در دبیرستان پسرانه امام حسین (ع)دوره اول شهرستان نیشابور برگزار گردید و برگزیدگان مرحله استانی انتخاب گردیدند.

برگزاری محفل انس با قرآن

به مناسبات ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) محفل انس با قرآن و عترت در تاریخ سه شنبه مورخ۱۴۰۲/۰۹/۲۸در محل نماز خانه شهید قاجاریان در مجتمع فرهنگی ورزشی فجر، همزمان با نماز مغرب و عشاء با حضور قاریان و حافظان نوجوان برجسته شهرستان و آموزشگاه امام حسین(ع) برگزار گردید.  

محفل انس با قرآن (شنبه های قرآنی)

تلاوت قرآن باعث می‌شود بیماری‌های ذهن و روح از بین بروند و انسان از درد و رنج رهایی یابد. بنابراین خوب است تلاوت قرآن و انس با آن را در برنامه روزانه خود بگنجانیم و از این کلام آسمانی دور نشویم. اثرات و برکات تلاوت قرآن به حدی است که در احادیث نیز از آن […]

شنبه مورخ 18 آذرماه 1402 مسابقات قرآن کریم ترنم نور (مرحله آموزشگاه)به مناسبت هفته قرآن و عترت در دبیرستان متوسطه اول پسرانه امام حسین (ع) واحد۳ با حضور استاد مومنیان و دانش آموزان در رشته اذان برگزار گرديد.

مسابقات قرآن کریم ترنم نور (مرحله آموزشگاه)

شنبه مورخ ۱۸ آذرماه ۱۴۰۲ مسابقات قرآن کریم ترنم نور (مرحله آموزشگاه)به مناسبت هفته قرآن و عترت در دبیرستان متوسطه اول پسرانه امام حسین (ع) واحد۳ با حضور مدیریت محترم جناب آقای شبانپور  و استاد مومنیان در رشته های قرائت،اذان برگزار گردید.